Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »lokal, biuro » Na sprzedaż lokal o p...
Treść ogłoszenia
Opis:

Zlokalizowany na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy, składa się z: pięciu przestronnych, wysokich (ok. 3,5 m) pokoi, 2 łazienek, toalety, schowka, kuchni, holu i balkonu.

Kamienica zadbana, elegancka, z ładnym dziedzińcem. Bardzo "krakowskie", klimatyczne miejsce.
Dostępność komunikacyjna bardzo dobra, w pobliżu linie tramwajowe i autobusowe (przy ul. Karmelickiej). 10 minut piechotą do krakowskiego rynku. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa w postaci kamienic o funkcji mieszkalnej i usługowej, sklepy, biura itp.
Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym: nowa instalacja elektryczna, wodno – kanalizacyjna oraz gazowa.
Łazienki wykończone, wyflizowane i wyposażone (umywalka, prysznic, toaleta).
Ogrzewanie centralne, gazowe, piecem dwufunkcyjnym firmy Vaillant.
Na podłogach w kuchni i łazience terakota, w pozostałych pomieszczeniach panele (pod panelami parkiet). Okna i drzwi (dwuskrzydłowe) drewniane.

Media: prąd, gaz, kanalizacja, wodociąg.

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96m2 w centrum Krakowa! Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96m2 w centrum Krakowa! Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96m2 w centrum Krakowa! Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96m2 w centrum Krakowa! Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96m2 w centrum Krakowa! Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96m2 w centrum Krakowa!
Kontakt
E-mail:
Telefon:
505861875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: