Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »nauka, szkoły » Turystyka w Krakowie w...
Treść ogłoszenia
Opis:

Kształcenie się na kierunku turystyka w Krakowie to idealny wybór dla tych, którzy interesują się podróżami i poznawaniem świata. Jest to kierunek z przyszłością, który może zapewnić karierę międzynarodową. Studenci poznają tu wiedzę z zakresu hotelarstwa, zarządzania usługami rekreacyjno-turystycznymi. Kandydat na ten kierunek powinien znać przynajmniej dwa języki obce oraz mieć dobrą sprawność fizyczną. Należy również nastawić się na częste wyjazdy.
W Krakowie do wyboru jest sześć uczelni: Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II. Rekrutuj już teraz.
Będąc studentem w Krakowie masz duże prawdopodobieństwo znalezienia dobrej pracy, bo Kraków jest dużym miastem i ma możliwości rozwoju. Ze znalezieniem pracy nie powinno być więc większych problemów.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Turystyka w Krakowie wszystkie niezbędne informacje. Turystyka w Krakowie wszystkie niezbędne informacje. Turystyka w Krakowie wszystkie niezbędne informacje. Turystyka w Krakowie wszystkie niezbędne informacje.
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
(0-22) 616 06 15
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: