Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »kwatery, noclegi » Domek letniskowy wypoc...
Treść ogłoszenia
Opis:

Słajszewo to cicha i spokojna wieś położona 4 km od morza, przy czym jest możliwość dojazdu samochodem do punktu oddalonego od plaży o 1,5 km, lub rowerem bezpośrednio na plażę. Przejście jest uatrakcyjnione ścieżką edukacyjną, Czas spaceru umila przyjemne, leśne otoczenie. Oblicze wsi kształtują bardzo liczne kwatery agroturystyczne. Każda z nich ma swój niepowtarzalny charakter. Można tu spokojnie wypocząć, zjeść smaczny posiłek w domowej kuchni tutejszych gospodyń. Okolice nadają się do aktywnej turystyki. Można tu pojeździć konno, wybrać się na wycieczkę rowerową lub spacer! Tereny są przepiękne dla myśliwych, wędkarzy i amatorów runa leśnego. Atrakcją Słajszewa jest bardzo czysta i niezatłoczona plaża.

Słajszewo to doskonałe miejsce dla ludzi zmęczonych miejskim gwarem.


Oferuję Państwu do wynajęcia nowo wybudowany domek letniskowy z zadaszonym tarasem, ogrzewaniem kominkowym, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dwiema sypialniami dla 4 osób każda, salonem z TV i dodatkową 2-osobową sofą, łazienką (kabina prysznicowa, WC, umywalka, pralka automatyczna). Domek do wynajęcia w całości wraz działką na której się znajduje.

Do dyspozycji pozostaje 7 rowerów, grill, miejsce na ognisko, stanowiska dla 3, ewentualnie 4 samochodów, miejsce do gry w siatkówkę lub badmintona. Wszystko w cenie 300 złotych/dobę + media.


Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Domek letniskowy wypoczynkowy Słajszewo nad morzem 10 osobowy Domek letniskowy wypoczynkowy Słajszewo nad morzem 10 osobowy Domek letniskowy wypoczynkowy Słajszewo nad morzem 10 osobowy Domek letniskowy wypoczynkowy Słajszewo nad morzem 10 osobowy Domek letniskowy wypoczynkowy Słajszewo nad morzem 10 osobowy Domek letniskowy wypoczynkowy Słajszewo nad morzem 10 osobowy
Kontakt
E-mail:
Telefon:
664747208
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: