Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »korepetycje » Korepetycje - "Matemat...
Treść ogłoszenia
Opis:

Witam wszystkie dzieciaczki!

Na wstępie parę słów o mnie.

Ukończyłam studia na PWSZ w Tarnowie na kierunku Matematyka, którą uwielbiam od najmłodszych lat, a jeszcze bardziej uwielbiam jej nauczać. Daje mi to dużą satysfakcję i przyjemność.

Posiadam 7-letnie już doświadczenie w udzielaniu korepetycji i cieszę się wysokimi wynikami moich uczniów. Dysponuję ogromną ilością materiałów, sprawdzianów oraz testów, żeby moi uczniowie nie nudzili się za bardzo po szkole. 

Uczę na poziomie szkoły podstawowej (klasy 6-8) oraz szkoły średniej. Przygotowuję również do testów maturalnych na poziomie podstawowym. Oferuję miłą i przyjemną atmosferę podczas lekcji, a także indywidualne podejście do ucznia.

Jak wyglądają lekcje?

Jestem wymagającym nauczycielem i twardo trzymam się zasady, że „Trening czyni mistrza!”, dlatego dla osiągnięcia sukcesu zadaję dużo zadań swoim uczniom, a bez odrobienia ich NIE WPUSZCZAM NA LEKCJĘ. :)

Zdaję sobie sprawę z tego, że matematyka jest zmorą wśród uczniów i większość z nich uważa, że matematyka jest nudna i do niczego niepotrzebna, dlatego ja wychodząc naprzeciw takiemu myśleniu często rozmawiam z nimi o tym, że trzeba się uczyć.

Na każdej lekcji robię 10-minutowe kartkówki, co jest najlepszym sposobem na sprawdzenie tego, czego już się nauczyliśmy, a do czego trzeba ewentualnie wrócić.
Pod koniec każdego półrocza robię również ogólny sprawdzian podsumowujący wiadomości w tym samym celu.


Zajęcia odbywają się u mnie w domu, w Brzesku. Cena za godzinę zegarową to 40zł.

Zapraszam więc wszystkich nie radzących sobie z matematyką a także tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje do kontaktu tel. 791-080-537.

Pozdrawiam serdecznie! 

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Korepetycje -
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: