Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »lokal, biuro » Zobacz listę sal konf...
Treść ogłoszenia
Opis:

Kiedy szukacie lokalizacji na przygotowanie sesji, to lepiej nie mogliście trafić. Nasza baza mieści punkty z całej Polski. Strona jest stworzona w taki sposób, byście mogli Państwo w jak najłatwiejszy metoda znaleźć atrakcyjne obiekty.
Chcecie naradę urządzić nad morzem? Odnajdziecie tu aż 296 obiektów.
Intryguje Was inna lokalizacja? Może w górach? Oferta 341 miejsc konferencyjnych z pewnością wyda się Wam świetna.
Może Mazury ze swoimi cudnymi jeziorami oraz 143 salami konferencyjnymi?
Każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy pragniecie leniwie przeżywać czas po konferencji w SPA dobierzcie jeden spośród 87 miejsc.
Dla amatorów oglądania również wyszukacie u nas bogatą ofertę. Możecie pojechać do 61 budynków zlokalizowanych w obiektach zabytkowych.
Osoby planujące skosztować miejskiego życia w otoczeniu kin, muzeów, teatrów, mnóstwa restauracji i klubów nocnych mają możliwość odnalezienia masy idealnych propozycji.
A wszystko w świetnym modelu, z możliwością noclegów, czy zakupienia pakietów konferencyjnych. Konferencje realizowane w aulach bogato zaopatrzonych w sprzęt audiowizualny.
Intuicyjna przeglądarka zezwoli na prędki wybór spośród rzetelnie przedstawionych propozycji, uzupełnionych zdjęciami.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Zobacz listę sal konferencyjnych w Polsce. Zobacz listę sal konferencyjnych w Polsce. Zobacz listę sal konferencyjnych w Polsce. Zobacz listę sal konferencyjnych w Polsce.
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
(0-22) 616 06 15
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: