Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »lokal, biuro » Jakie sale konferencyj...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wybierasz się na południowo – wschodni kraniec Polski? Szukasz najbardziej dogodnego miejsca na zorganizowanie sesji? Koniecznie nas odwiedź. Mamy do zaoferowania aż 87 gmachów o dużym standardzie.
Gdy wyszukujesz miejsca spokojnego, oddalonego od zgiełku ogromnych miast, to lepiej trafić nie mogłeś. Województwo podkarpackie bogate jest w tereny zielone. Mieszczą się tu dwa parki narodowe, 10 parków krajobrazowych, oraz 40 rezerwatów leśnych. Dla partycypantów wykładu odnajdzie się tu wiele atrakcji. Na terenie województwa są 3 pola golfowe, wiele basenów, boiska i siłownie. Podkarpacie pełne jest przedmiotów kulturowych i historycznych. Do jednych z nich należy Zamek w Łańcucie, jedna z najładniejszych willi arystokratycznych w Polsce. Obiekt otwarty jest codziennie, nie zapominajcie jednak o rezerwacji z uwagi na dużą liczbę zwiedzających.
Odkryjecie tu również klimatyczne punkty dla kameralnych zgromadzeń, jak i na przygotowanie wydarzeń na szeroką skalę. Gdy odwiedzający są przyjezdni lepiej wyszukać obiektu z bazą noclegową.
Województwo podkarpackie ma bardzo dobre połączenie z innymi regionami Polski, choćby autostradą A4, czy dwiema drogami ekspresowymi oraz siedmioma drogami krajowymi. W najważniejszym mieście Podkarpacia Rzeszowie mieści się port lotniczy.
Polecamy ten przepiękny region.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Jakie sale konferencyjne mamy do wyboru w woj. podkarpackim? Jakie sale konferencyjne mamy do wyboru w woj. podkarpackim? Jakie sale konferencyjne mamy do wyboru w woj. podkarpackim? Jakie sale konferencyjne mamy do wyboru w woj. podkarpackim?
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
(0-22) 616 06 15
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: