Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »odzież, obuwie » Sprawdzone szorty kupi...
Treść ogłoszenia
Opis:

”Supersklep” to sklep internetowy posiadający w asortymencie tylko obuwie i odzież popularnych marek m. in. Vans, Converse, Supra, Element, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, zatem będą w stanie zachwycić też bardzo wymagające osoby. Sama ilość produktów jest tak obszerna, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma dzieli się na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z pierwszy w Polsce e-commerce utożsamianych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najlepszej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw wymaganiom nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każda sekcja oferuje w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z niskimi cenami. Jeśli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to koniecznie musi zapoznać się z całą tą ofertą odrobinę bliżej!

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Sprawdzone szorty kupisz w esklepie Supersklep! Sprawdzone szorty kupisz w esklepie Supersklep!
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: