Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Idealny dom pod inwest...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Bochni w okolicy ul. Wygoda
Dom 3-poziomowy, wybudowany z pustaka maxa, kryty blachą. Okna drewniane, skrzynkowe.
Wewnątrz zrobione wylewki oraz tynki wewnętrzne.
Powierzchnia całkowita 263 m2, powierzchnia użytkowa 230 m2.
Na każdym z poziomów znajdują się 3 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Klatka schodowa zaprojektowana jest w taki sposób, że na każdy poziom jest osobne wejście, co stwarza możliwość utworzenia trzech niezależnych mieszkań.
Instalacje wodna, kanalizacyjna, gazowa i centralnego ogrzewania rozprowadzone.
Dom posadowiony na działce budowlanej o powierzchni ok. 20 a. Ponadto na działce, w drugiej linii zabudowy fundamenty budynku parterowego z poddaszem (pozwolenie na budowę).
Wjazd na posesję z ulicy.
Budynek położony w dzielnicy domów jednorodzinnych, oddalony od dworca PKP niecałe 2 km. Bardzo dobra inwestycja (wynajem) albo wygodny dom dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Idealny dom pod inwestycję! Idealny dom pod inwestycję! Idealny dom pod inwestycję! Idealny dom pod inwestycję! Idealny dom pod inwestycję!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
606707135
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: