Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Pracownik produkcji - ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Nasza firma jest producentem elementów reklamowych POS (ekspozytory i inne elementy reklamowe) z SIEDZIBĄ W JASIEŃU / k.Brzeska.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko produkcyjne.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za mechaniczną obróbkę materiałów m.in. plexi, sklejka itd... z użyciem urządzeń takich jak np. piła formatowa, frezarka dolnowrzecionowa, frezarka ręczna, szlifierka, polerka oraz drobne elektronarzędzia.

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa w/w urządzeń
- optymalizacja parametrów obróbki oraz odpowiedni dobór narzędzi
- kontrola jakości wykonywanych detali i odpowiednie zapobieganie
- pilnowanie założonych planów produkcyjnych
- okresowa konserwacja maszyny
- dbanie o należyty porządek na stanowisku pracy
- kontrola stanów magazynowych narzędzi

Praca w godzinach od 8 do 16 , od poniedziałku do piątku w Jasieniu.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagania personalne:
- minimalne doświadczenie i znajomość w/w urządzeń
- podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych
- dokładność (nasza firma stawia na wysoką jakość wykonanych produktów, dlatego od pracowników wymagamy wysokiej staranności w pracy)
- sumienność i zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- doświadczenie i wiedza na temat obsługi frezarki CNC
- doświadczenia z modelarstwem, stolarstwem itp.

ZŁGOSZENIA:
CV wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres: biuro@plexomania.pl

PROSZĘ KONIECZNIE W TYTULE WIADOMOŚCI WPISAĆ:
"Pracownik produkcji / obróbka - Imię i nazwisko"

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU TYLKO NA WYBRANE APLIKACJE.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Pracownik produkcji - obsługa piły, frezarki itp. - pn-pt 8h w Jasieniu /k.Brzeska
Liczba odsłon: 599
Kontakt
*ukryty*
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0