Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »sport, turystyka » Model 1:50 Koparko ła...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wykonany w skali 1:50 model koparkoładowarki Caterpillar 420 F 2 IT to niezbędny gadżet dla kolekcjonerów i sympatyków marki Caterpillar.

Koparkoładowarka to wszechstronne urządzenie do robót ziemnych, spełniające funkcje zarówno koparki, jak i ładowarki.

Model został wyposażony w podnoszony wysięgnik ładowarkowy, do którego można podpiąć aż trzy różne osprzęty robocze: wielofunkcyjną łyżkę, widły paletowe lub ramię do przeładunku materiałów.

Dodatkowo zabawka posiada obracane gumowe koła z idealnie odwzorowanym wzorem bieżnika z oraz rozkładane stabilizatory, które można podnosić i opuszczać. Do modelu zostały dołączone wymienne narzędzia robocze, które można podpiąć do wysięgników.

Całość została wykonana w barwach marki Caterpillar. Idealnie nadaje się jako prezent lub przedmiot do dekoracji w miejscu pracy, biurze, domu czy w innym ulubionym miejscu.

Model został zapakowany w ozdobne metalowe pudełko producenta, z nadrukowanymi danymi technicznymi oraz zdjęciem prawdziwej koparkoładowarki Caterpillar 420 F 2 IT. W środku opakowania znajduje się katalog z dostępnymi modelami maszyn budowlanych marki Caterpillar. Metalowe pudełko zostało zapakowane w zewnętrzny tekturowy kartonik zapewniający dodatkową ochronę.

Model przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Z uwagi na małe elementy, które mogą zostać połknięte, nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 roku życia.

Parametry techniczne:
- Długość: 143 mm (złożone ramię) / 225 mm (rozłożone ramię)
- Wysokość: 58 mm (opuszczone ramię) / 90 mm (podniesione ramię)
- Szerokość: 49 mm
- Skala: 1:50

IDENTYCZNIE JAK PRAWDZIWA MASZYNA MODEL POSIADA
- wysuwany wysięgnik koparkowy,
- łamane w 3 miejscach ramię, które można opuszczać i podnosić, przesuwać w prawo lub lewo oraz obracać o 180 stopni,
- do ruchomego wysięgnika można doczepić trzy wymienne narzędzia robocze: standardową łyżkę, świder ziemny lub młot hydrauliczny,
- w pełni przeszkloną kabinę operatora,
- siedzisko, kierownicę i dźwignę do jej obsługi,
- figurkę operatora.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Model 1:50 Koparko ładowarka Caterpillar 420 F 2 IT
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
733300901
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: