Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »dla dzieci » TRAKTOR z łyżką i p...
Treść ogłoszenia
Opis:

Gigant traktor z łyżką i przyczepą to niezwykły zestaw funkcjonalnych zabawek przeznaczony dla najmłodszych pociech, będący wspaniałym urozmaiceniem dziecięcych zabaw w ogrodzie, piaskownicy czy na plaży.

W pełni funkcjonalny traktor jest niezwykle masywny, bezpieczny i wytrzymały, posiada udźwig aż do 100 kg. Dzięki solidnej konstrukcji i wykonaniu dziecko może usiąść na kabinie traktora i jeździć na nim odpychając się nogami. Z kolei przyczepa jest w stanie wytrzymać ładunek do 60 kg. Całość pozwala na transport zabawek, piasku oraz innych cennych dziecięcych skarbów.

Cały zestaw może osiągnąć długość aż 117 cm. Pojazd posiada ruchomą łyżkę traktora z funkcją podnoszenia i opuszczania. Za jej pomocą dziecko może nabierać i przewozić różne materiały, np. piasek czy zabawki. W przyczepie została zamontowana otwierana tylna burta oraz wygodna rączka, pozwalająca na ciągnięcie wózka. Po odpięciu uchwytu wózek może służyć jako przyczepa do traktorów i pojazdów z serii Gigant.

Traktor oraz przyczepa zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabaw zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Zabawki odpowiednie dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Z uwagi na możliwość wypadnięcia oraz uszkodzenia ciała, nie zaleca się przewożenia w przyczepce dzieci.

W przypadku zabrudzeń zabawki należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci.

Cały zestaw został zapakowany w oryginalne kartonowe pudełko z okienkiem.

PARAMETRY TECHNICZNE
DŁUGOŚĆ 117 cm (cały zestaw), 49 cm (przyczepa bez rączki), 95 cm (przyczepa z rączką), 60 cm (traktor)
SZEROKOŚĆ 31 cm (przyczepa), 32 cm (traktor)
WYSOKOŚĆ 25 cm (przyczepa), 36 cm (traktor)
WAGA 4,85 kg
MATERIAŁ tworzywo sztuczne
WIEK od 12 miesiąca życia
OBCIĄŻENIE do 100 kg (traktor), do 60 kg (przyczepa)

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
TRAKTOR z łyżką i przyczepą GIGANT truck WADER
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
733300901
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: