Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Pomoc drogowa - Zgorze...
Treść ogłoszenia
Opis:

ffr rfg gZgorzelcka pomoc drogowa to firma działająca przez 24 h na dobę, przez cały rok.

Pierwszoplanowym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest transport i holowanie pojazdów, nie tylko w obrębie Zgorzelca, ale również w okolicach (tj. Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec), oraz na terenie całej Polski, czy też zagranicy.

W ofercie Rusin Pomoc Drogowa można znaleźć też takie pozycje jak: dowóz paliwa, awaryjne otwieranie i uruchomienie aut, odpompowywanie źle zatankowanego paliwa, usuwanie drobnych usterek na miejscu zdarzenia lub mobilna wulkanizacja. Oprócz tego firma trudni się transportem maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz przyczep. Do dyspozycji Klientów należy całodobowy parking strzeżony i wypożyczalnia samochodów na czas naprawy.

W naszej firmie zatrudniona jest wyedukowana kadra pracowników, która zawsze chętnie służy fachową poradą. Wszystkie zlecenia traktowane są z pełnym profesjonalizmem.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość ale też staramy się przyjeżdżać na miejsce zdarzenia jak najszybciej bez względu na porę.

Klienci, którzy korzystają z usług Rusina są zawsze usatysfakcjonowani i w razie kłopotów powracają ponownie po pomoc.

Rusin Pomoc Drogowa
Broniewskiego 27/26
59-900 Zgorzelec
Telefon 24h: 665 545 990

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Pomoc drogowa - Zgorzelec, kraj, UE Pomoc drogowa - Zgorzelec, kraj, UE Pomoc drogowa - Zgorzelec, kraj, UE Pomoc drogowa - Zgorzelec, kraj, UE Pomoc drogowa - Zgorzelec, kraj, UE
Kontakt
E-mail:
Telefon:
665545990
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: