Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Pracownik produkcji - ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Nasza firma jest producentem elementów reklamowych POS (ekspozytory i inne elementy reklamowe) z SIEDZIBĄ W JASIEŃU / k.Brzeska.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko produkcyjne - obróbkę końcową półproduktów, ich klejenie oraz montaż w całość.

Zadania podstawowe:
- klejenie krawędziowe oraz powierzchniowe detali plexi z zachowaniem wysokiej estetyki
- oklejanie produktu folią lub naklejkami
- polerowanie krawędzi plexi
- kontrola jakości wykonywanych detali i odpowiednie zapobieganie
- pilnowanie założonych planów produkcyjnych
- dbanie o należyty porządek na stanowisku pracy
- czyszczenie gotowych produktów do wydania i ich pakowanie
- w mniejszym stopniu w razie potrzeby obsługa drobnych urządzeń pomocniczych i elektronarzędzi typu: frezarka ręczna, wiertarka, piła itp...

Podstawowe wymagania:
- dokładność
- wysokie zdolności manualne
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- podstawowa znajomość rysunku technicznego
- sumienność i zaangażowanie

Mile widziane:
- doświadczenie lub zainteresowania modelarstwem lub stolarstwem

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca w Jasieniu w godzinach od 8 do 16 ( poniedziałek - piątek )
- miłą i przyjazną atmosferę w młodym zespole - tego samego wymagamy
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

CV wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres: biuro@plexomania.pl ( koniecznie w tytule proszę wpisać: Stanowisko: Obróbka i klejenie - Imię i nazwisko ).

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

ZASTRZEGAMY SOBIE PRACWO KONTAKTU TYLKO NA WYBRANE APLIKACJE.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Pracownik produkcji - klejenie i obróbka końcowa - pn-pt 8h w Jasieniu / Umowa o pracę
Liczba odsłon: 521
Kontakt
*ukryty*
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0