Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Kucharz/Kucharka - pra...
Treść ogłoszenia
Opis:

Ringhotel Koehlers Forsthaus, położony w północnej części Niemiec, poszukuje pracowników do restauracji hotelowej na stanowisko Kucharz/ Kucharka

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0085

Miejsce pracy: Hoheberger Weg 192, 26605 Aurich
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: przygotowywanie posiłków, według ustalonego menu, zachowanie estetyki wydawanych dań, kontrola jakości serwowanych potraw

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych
- odpowiedzialność za przygotowywanie potraw
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 2020 euro brutto
- dodatki do wynagrodzenia: praca w niedzielę (50%), nocna zmiana (25%), praca w święta (125%)
- zapewnione zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (koszt: 250 euro/mc)
- zapewnione wyżywienie w miejscu pracy (koszt: 77 euro/mc)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

Kontakt
*ukryty*
Telefon:
123794444
Nr gadu-gadu:
0