Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Kucharz/Kucharka(Chef ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Austriacki Huber Hotels GmbH poszukuje pracownika do restauracji hotelowej na stanowisko Kucharz/ Kucharka (Chef de partie)

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0102

Miejsce pracy: Wirl 8a, A-6563 Galtuer
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: przygotowywanie potraw według ustalonego menu, zachowanie estetyki wydawanych dań, nadzór nad jakością serwowanych potraw

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1700 euro netto
- dodatki urlopowe i świąteczne
- zapewnione zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
- zapewnione darmowe wyżywienie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

Kontakt
*ukryty*
Telefon:
123794444
Nr gadu-gadu:
0