Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Specjalista ds. obsłu...
Treść ogłoszenia
Opis:

Gastamo Job Service zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. Niemieckim
Miejsce pracy: Tarnów
Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- wynagrodzenie od 2500 zł brutto + 100 zł netto prowizji za każdego pozyskanego kontrahenta (średni wynik pozyskanych klientów to 10-15), dodatkowo premie świąteczne oraz uznaniowe za ponadprzeciętne wyniki.
- możliwość rozwoju zawodowego (wdrożenie w autorską strukturę pozyskiwania klientów stworzoną przez firmę, kursy sprzedażowe oraz językowe)
- możliwość awansu na koordynatora/ kierownika sekcji

Obowiązki: pozyskiwanie kontrahentów z Niemiec i Austrii. Praca na podstawie wewnętrznych procesów pozyskiwania i obsługi kontrahentów. Współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania najwyższego poziomu jakości obsługi klienta.

Wymagania i umiejętności:
- Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta i budowaniu długofalowych relacji
- Znajomość pakietu biurowego MS Office, w szczególności Excel
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Predyspozycje do prowadzenia rozmów biznesowych długotrwale z taką samą motywacją i zaangażowaniem
- skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: biuro@gastamo.pl

Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0