Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Specjalista ds. obsłu...
Treść ogłoszenia
Opis:

Agencja rekrutacyjna Gastamo Job Service zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. Niemieckim
Miejsce pracy: ul. Słowackiego 33-37, 33-100 Tarnów.
Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości.

Oferta:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Możliwość zatrudnienia w wymiarze:
• Pełen etat
• 1/2 etatu
• 3/4 etatu
- wynagrodzenie od 2500 zł brutto + atrakcyjny system prowizyjny :
• prowizja frekwencyjna : 200 zł brutto
• prowizje za pozyskanie nowych kontrahentów w zależności od pakietu : od 100 do 140 zł netto za kontrahenta niezależnie od wymiaru czasu pracy. (średni wynik pozyskanych klientów to od 15 do 20)
• premie świąteczne,
• premie uznaniowe za ponadprzeciętne wyniki,
- możliwość rozwoju zawodowego (wdrożenie w autorską strukturę pozyskiwania i obsługi kontrahentów stworzoną przez firmę, kursy sprzedażowe oraz językowe),
- możliwość nabycia doświadczenia w branży HR na rynku europejskim,
- możliwość awansu na koordynatora/ kierownika sekcji

Obowiązki:
- pozyskiwanie i obsługa kontrahentów z Niemiec i Austrii,
- współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania najwyższego poziomu jakości obsługi klienta.

Wymagania i umiejętności:
- doświadczenie w pozyskiwaniu klienta i budowaniu długofalowych relacji,
- znajomość pakietu biurowego MS Office, w szczególności Excel,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
- predyspozycje do prowadzenia rozmów biznesowych długotrwale z taką samą motywacją i zaangażowaniem,
- skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: biuro@gastamo.pl

Liczba odsłon: 21
Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0