Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »nianie, opiekunki » Zajęcia Multisensoryczne...
Treść ogłoszenia
Opis:

Jestem psychologiem dziecięcym i prowadzę zajęcia multisensoryczne dla małych milusińskich. Gorąco zachęcam do wspólnej zabawy i eksploracji otoczenia wszystkimi zmysłami i stymulacji rozwoju dziecka od najmłodszych lat ;)
Wspólnie się brudzimy i odkrywamy małymi rączkami i nóżkami nowe radości! ;)

W zajęciach mogą uczestniczyć już najmniejsze, nawet kilkumiesięczne dzieci? Otóż sekret tkwi w używanych „materiałach”: są to tylko i wyłącznie łatwo dostępne artykuły i barwniki spożywcze.

Gdy wybieracie się na takie zajęcia, jedyne, o co musicie jako rodzice zadbać, to strój na zmianę. Jednak spokojnie, wszystkie plamy bez problemu się spierają (sprawdziłam!). Gdy przychodzicie na miejsce, prawdopodobnie zdziwi Was folia malarska zaściełająca każdy centymetr kwadratowy podłogi. Jednak po kilku minutach wszystko stanie się jasne. Każde spotkanie skupia się wokół innego produktu, za każdym razem czekać na Was będzie coś innego, zaskakującego. Może to być kolorowy ryż do przesypywania. Albo ryżolina, czyli masa plastyczna stworzona z gotowanego ryżu zabarwionego spożywczymi barwnikami. Są zajecia z kolorowymi nitkami makaronu, z olejem lub skrawkami tkanin. Albo z wyszukiwaniem skarbów w zastygniętych galaretkach… Lub też…, a nie, nie będę zdradzać więcej szczegółów. Jeśli wybierzecie się na takie zajęcia, z pewnością czymś zostaniecie zaskoczeni!

Dzieci do 3 lat zapraszam na zajęcia z opiekunem :)
Praca w małych grupach do 5 dzieci :)

Zapraszam do kontaktu

Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: