Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Handlowiec - branża s...
Treść ogłoszenia
Opis:

OMNI EUROPE

Firma OMNI EUROPE zajmuje się dystrybucją stolarki otworowej na którą składają się: drzwi, okna pcv, okna drewniane, bramy, aluminium, Konstrukcje Aluminiowe, Konstrukcje PCV oraz podłogi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Handlowiec - Drzwi, Bramy, Panele, Podłogi

OPIS STANOWISKA:

Podstawowe zadanie - odbieranie telefonów od klientów oraz obsługa klienta w sklepie,
Kontakt z innymi handlowcami,
Budowanie pozytywnych relacji biznesowych,
Obsługa klienta – ofertowanie i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy,
Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji klientów,
Praca stacjonarna w Brzesku.

WYMAGANIA:

Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole,
Predyspozycje handlowe i negocjacyjne.

OFERUJEMY:

Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,
Szkolenia zawodowe,
Możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy wysyłać mailem na adres praca@omnieurope.pl

Liczba odsłon: 32
Kontakt
Telefon:
790 677 707
Nr gadu-gadu:
0