Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Dom w Borzęcinie
Treść ogłoszenia
Opis:

Dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem oraz blaszanym garażem położony na działce o ciekawym kształcie z dwustronnym dostępem do drogi publicznej w Borzęcinie. Budynek murowany, wybudowany w latach 50' podpiwniczony, ze strychem. Wejście do domu schodami przez ganek do korytarza, na prawo jasny pokój z dwoma oknami i przejściem do kuchni w kształcie litery L, z piecem na węgiel oraz kuchenką na butlę gazową. Z korytarza na lewo wejście do słonecznego i ustawnego pokoju z oknami od strony południowej i zachodniej. Kolejny jasny pokój z oknami na zachód. oraz piecem kaflowym na prąd. Na tym samym poziomie znajduje się łazienka z wanną i toaletą. Wszystkie pokoje na parterze przechodnie z drewnianymi drzwiami. Drewniane schody prowadzą na piętro z kolejnymi jasnymi pomieszczeniami: 2 niezależne pokoje, toaleta oraz otwarta przestrzeń z wyjściem na taras znajdujący się nad gankiem od strony południowej. Z piętra dostęp na strych. W piwnicy z małymi oknami znajdują się 2 pomieszczenia, pierwsze służyło za warsztat w drugim zlokalizowany jest elektryczny bojler, który podgrzewa wodę oraz pompa. Woda z wodociągów plus alternatywne źródło wody ze studni. Za domem szambo systematycznie opróżniane. Prąd oraz linia telefoniczna w budynku. Okna dwukomorowe drewniane. Dach pokryty blachą ponad 10 lat temu. Możliwość podpięcia gazu po remoncie wentylacji.
Atutem nieruchomości jest duży zielony ogród z krzewami, drzewkami owocowymi i kwiatami. Działka jest ogrodzona, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą asfaltową z jednej brama wjazdowa, a od zachodniej strony furtka dla pieszych.
Dom wymaga remontu, widoczne ślady czasu i użytkowania, ale jest możliwość zamieszkania i wykonywania remontu etapami.
Dodatkowo oferta może obejmować sprzedaż domu wraz z osobną działką o powierzchni 16ar, która jest zlokalizowana w tej samej miejscowości, w niedalekim sąsiedztwie - szczegóły do ustalenia.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Dom w Borzęcinie Dom w Borzęcinie Dom w Borzęcinie Dom w Borzęcinie Dom w Borzęcinie Dom w Borzęcinie
Kontakt
E-mail:
Telefon:
508170037
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: