Znajdujesz się na: Strona główna »Biznes, Przemysł »rolnictwo, środowisko » Beczki plastikowe uży...
Treść ogłoszenia
Opis:

Beczki plastikowe używane są doskonałą alternatywą dla beczek nowych, choć wśród niektórych odbiorców może pokutować myślenie oparte na tym, że tego typu przedmioty są zużyte lub wybrakowane. Jednak profesjonalny sprzedawać nie mógłby sobie na to pozwolić, bo oznaczałoby to utratę zaufania Klientów! Beczki plastikowe używane pochodzące z wiarygodnego źródła są w pełni funkcjonalne, a to dzięki procesowi regeneracji beczek, który przywraca je do stanu pierwotnej użyteczności.

Czy beczki plastikowe używane są bezpieczne?

Regeneracja i proces profesjonalnego mycia sprawiają, że beczki plastikowe używane są w pełni użytecznym zastępnikiem nowych odpowiedników. Takie beczki wciąż są wydajne, bo pierwotnie były wykonane z polietylenu dużej gęstości, a ten materiał mówi sam za siebie:

jest nieszkodliwy fizjologicznie,

nie posiada smaku i zapachu,

jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne,

jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Beczki plastikowe używane - sklep Eko.Recycling

Jesteśmy firmą, która przede wszystkim zajmuje się zbiórką i transportem odpadów przemysłowych, spożywczych i niebezpiecznych przy szczególnym dbaniu o minimalizację zagrożenia dla środowiska naturalnego oraz umożliwienie maksymalnego odzysku surowców. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia umożliwiające działalność w tym zakresie. Regeneracja beczek jest jedną z usług, które świadczymy, więc naturalnym następnikiem jest również sprzedaż takich produktów. Beczki plastikowe używane w naszej ofercie są jakościowe, wytrzymałe i w pełni przygotowane do bezpiecznego sprawowania swojej funkcji.

Beczki plastikowe używane - cena na kieszeń Klienta

Oferujemy zregenerowane beczki plastikowe używane w rozsądnej cenie. Są gotowe do użycia, niezależnie, czy wcześniej składowano w nich żywność, deszczówkę czy różnego rodzaju materiały sypkie. Są wytrzymałe, szczelne i w pełni funkcjonalne. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego bądź przez telefon.

Mail: oferty@ekorecycling.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Beczki plastikowe używane po regeneracji do ponownego użytku
Kontakt
E-mail:
Telefon:
48224808536
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: